Solliciteren

Minimaal twee keer per jaar is er de mogelijkheid te solliciteren voor deelname aan de opleiding tot geriater. Onderdeel van de sollicitatieprocedure is een intakegesprek met alle opleiders of plaatsvervangende opleiders van het opleidingscluster.

Werkervaring

Voorwaarden om deel te nemen aan de sollicitatie is enkele maanden werkervaring in de geriatrie en positieve referenties. Afhankelijk van de ervaring in een opleidingskliniek uit het cluster kunt u na aanname voor de opleiding direct starten met de opleiding, datum is in overleg met de hoofdopleider.
Als u geen ervaring heeft in een (geriatrie) opleidingskliniek, moet u eerst nog minimaal vier maanden als ANIOS werken binnen het cluster, alvorens met de opleiding te kunnen beginnen. Heeft u nog onduidelijkheid over het meetellen van uw werkervaring, dan kunt u met ons contact opnemen.

Meer informatie

Het secretariaat van het opleidingscluster is bereikbaar via 076 – 595 57 13 of tmerode@amphia.nl.

Voor meer informatie over de opleiding kunt u contact opnemen met een van de opleiders:

Mw. Jonneke Eikelboom, Amphia Ziekenhuis, 076-5951471 of jeikelboom@amphia.nl.

Dhr. Christian Oudshoorn, Erasmus MC, 010-7035979 of c.oudshoorn@erasmusmc.nl.

Mw. Miruna Popescu, Noordwest Ziekenhuisgroep (NWZ), locatie Alkmaar, 072-5482380 of m.e.popescu@nwz.nl.

Dhr. Henk Kruithof, Parnassia Groep, 088-3575252 of h.kruithof@parnassia.nl.

Mw. Ingeborg Kuper, OLVG West, i.m.j.a.kuper@olvg.nl.

Mw. Danielle Schoonbrood, Arkin ouderen, 020-5904666 of danielle.schoonbrood@arkinouderen.nl.

Dhr. Bob van Deelen, Spaarne Gasthuis, 023-2240045 of bobvandeelen@spaarnegasthuis.nl

 

Sollicitatierondes:

Data sollicitatierondes 2022
Donderdagmiddag 3 november 2022 staat de laatste sollicitatieronde voor 2022 gepland in het EMC, voor deze sollicitatieronde ontvangen wij graag je sollicitatiebrief en CV uiterlijk 25 oktober 2022.

U kunt zich aanmelden via het onderstaande aanmeldingsformulier.

  • DD dash MM dash JJJJ
  • Sleep bestanden hierheen of
    Toegestane bestandstypen: pdf, doc, docx, jpg, Max. bestandsgrootte: 4 MB, Max. aantal bestanden: 4.
    • Hidden
      Toegestane bestandstypen: pdf, doc, docx, jpg, Max. bestandsgrootte: 6 MB.